Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Info
8 okt 22:00 GLZ Delfshaven 1 (zaal) Stanga 1 (zaal)
20 sep 21:00 fc Boshuizen 1 (zaal) GLZ Delfshaven 1 (zaal)
11 okt 20:00 Stompwijk'92 1 (zaal) GLZ Delfshaven 1 (zaal)
18 sep 15:00 SDV 1 GLZ Delfshaven 1
9 okt 14:00 GLZ Delfshaven 1 SVV 1
25 sep 14:00 GLZ Delfshaven 1 AGE-GGK 1
2 okt 15:00 Rotterdam United 1 GLZ Delfshaven 1
3 okt 12:00 Naaldwijk 35+1 (zon) GLZ Delfshaven 35+1 (zon)
10 okt 10:00 GLZ Delfshaven 35+1 (zon) Kethel Spaland, vv 35+3 (zon)
26 sep 10:00 GLZ Delfshaven 35+1 (zon) Meeuwenplaat 35+2 (zon)
19 sep 10:00 WIK 35+1 (zon) GLZ Delfshaven 35+1 (zon)
22 sep 20:00 TPP/Feyenoord Futsal 16 (zaal) GLZ Delfshaven 2 (zaal)
19 sep 14:30 Pretoria R., fc 2 (zon) GLZ Delfshaven 2 (zon)
18 sep 16:00 Ariston'80 9 GLZ Delfshaven 2
22 sep 20:00 GLZ Delfshaven 2 MVV '27 6
6 okt 19:00 GLZ Delfshaven 2 (zaal) WICO 1 (zaal)
29 sep 21:00 GLZ Delfshaven 2 (zaal) Alexandria'66 3 (zaal)
3 okt 13:00 GLZ Delfshaven 2 (zon) CWO 3 (zon)
10 okt 11:00 Victoria'04 2 (zon) GLZ Delfshaven 2 (zon)
26 sep 11:30 Meeuwenplaat 2 (zon) GLZ Delfshaven 2 (zon)
25 sep 11:30 GLZ Delfshaven 2 Ariston'80 7
9 okt 11:30 GLZ Delfshaven 2 Blijdorp 5
2 okt 10:30 Deltasport 3 GLZ Delfshaven 2
22 sep 21:00 Margriet 6 (zaal) GLZ Delfshaven 3 (zaal)
19 sep 12:00 Kethel Spaland, vv 5 (zon) GLZ Delfshaven 3 (zon)
4 okt 19:00 GLZ Delfshaven 3 (zaal) WIA 28 (zaal)
27 sep 20:00 Ommoord, sv 1 (zaal) GLZ Delfshaven 3 (zaal)
11 okt 19:00 WIA 27 (zaal) GLZ Delfshaven 3 (zaal)
26 sep 14:45 Antibarbari 10 (zon) GLZ Delfshaven 3 (zon)
3 okt 12:30 GLZ Delfshaven 3 (zon) HOV/DJSCR 6 (zon)
10 okt 10:00 SVB Besiktas 2 (zon) GLZ Delfshaven 3 (zon)
22 sep 19:00 GLZ Delfshaven 4 (zaal) Alexandria'66 3 (zaal)
19 sep 12:00 SEP 4 (zon) GLZ Delfshaven 4 (zon)
4 okt 20:00 Zwaluwen 1 (zaal) GLZ Delfshaven 4 (zaal)
13 okt 19:00 GLZ Delfshaven 4 (zaal) GLZ Delfshaven 2 (zaal)
29 sep 22:00 GLZ Delfshaven 4 (zaal) HWD 3 (zaal)
10 okt 12:00 Kethel Spaland, vv 5 (zon) GLZ Delfshaven 4 (zon)
26 sep 16:45 Antibarbari 11 (zon) GLZ Delfshaven 4 (zon)
10 okt 13:00 GLZ Delfshaven 5 (zon) VFC 5 (zon)
3 okt 12:30 FCB/FC Banlieue 3 (zon) GLZ Delfshaven 5 (zon)
26 sep 13:00 GLZ Delfshaven 5 (zon) AGE-GGK 3 (zon)
19 sep 11:00 GLZ Delfshaven 6 Blijdorp 5
3 okt 13:15 Victoria'04 6 (zon) GLZ Delfshaven 6
26 sep 11:00 GLZ Delfshaven 6 Charlois, sv 6 (zon)
10 okt 11:00 GLZ Delfshaven 6 VFC 4 (zon)
18 sep 8:30 Sparta (AV) JO13-2 GLZ Delfshaven JO13-1
9 okt 12:00 GLZ Delfshaven JO13-1 Maense, FC JO13-1
2 okt 13:30 VFC JO13-1 GLZ Delfshaven JO13-1
25 sep 12:00 GLZ Delfshaven JO13-1 Nieuwerkerk JO13-2
9 okt 11:30 GLZ Delfshaven JO12-1 Zestienhoven JO12-2
22 sep 18:30 Excelsior M. JO12-2 GLZ Delfshaven JO12-1
2 okt 8:30 HBSS JO12-1 GLZ Delfshaven JO12-1
25 sep 11:30 GLZ Delfshaven JO12-1 Zwaluwen JO12-2
2 okt 9:30 DVO '32 JO12-1 GLZ Delfshaven JO12-2
9 okt 10:00 GLZ Delfshaven JO12-2 FC IJsselmonde JO12-3
25 sep 10:00 GLZ Delfshaven JO12-2 Egelantier Boys, de JO12-1
25 sep 9:00 GLZ Delfshaven JO11-1 Leonidas JO11-1
18 sep 8:30 Maense, FC JO11-2 GLZ Delfshaven JO11-1
9 okt 9:00 GLZ Delfshaven JO11-1 Zestienhoven JO11-2
2 okt 11:00 Rotterdam United JO11-1 GLZ Delfshaven JO11-1
25 sep 10:15 GLZ Delfshaven JO11-2 Hermes DVS JO11-3
2 okt 8:30 VOC JO11-6 GLZ Delfshaven JO11-2
9 okt 10:15 GLZ Delfshaven JO11-2 Rotterdam United JO11-2
18 sep 11:00 Maense, FC JO10-1 GLZ Delfshaven JO10-1
2 okt 8:30 CWO JO10-1 GLZ Delfshaven JO10-1
25 sep 10:15 GLZ Delfshaven JO10-1 Smitshoek JO10-2
9 okt 10:15 GLZ Delfshaven JO10-1 sv Poortugaal JO10-2
18 sep 10:00 Dilettant JO10-1 GLZ Delfshaven JO10-2
9 okt 10:15 GLZ Delfshaven JO10-2 Alexandria'66 JO10-4
25 sep 10:15 GLZ Delfshaven JO10-2 Spirit JO10-3
9 okt 8:45 GLZ Delfshaven JO10-3 VFC JO10-4
18 sep 8:30 PPSC JO10-2JM GLZ Delfshaven JO10-3
2 okt 9:00 Rotterdam United JO10-3 GLZ Delfshaven JO10-3
18 sep 9:00 Vitesse Delft JO9-1 GLZ Delfshaven JO9-1
9 okt 10:15 GLZ Delfshaven JO9-1 Zestienhoven JO9-2
2 okt 8:30 Zwaluwen JO9-3 GLZ Delfshaven JO9-1
25 sep 10:15 GLZ Delfshaven JO9-1 Excelsior'20 JO9-2
18 sep 9:45 Excelsior'20 JO9-3 GLZ Delfshaven JO9-2
2 okt 8:30 PPSC JO9-1 GLZ Delfshaven JO9-2
9 okt 8:45 GLZ Delfshaven JO9-2 Blijdorp JO9-5
25 sep 8:45 GLZ Delfshaven JO9-2 msv De Betrokken Spartaan JO9-2
18 sep 8:30 Kethel Spaland, vv JO8-3 GLZ Delfshaven JO8-1
25 sep 8:45 GLZ Delfshaven JO8-1 Kethel Spaland, vv JO8-4
9 okt 8:45 GLZ Delfshaven JO8-1 Blijdorp JO8-3
2 okt 8:45 Excelsior'20 JO8-2 GLZ Delfshaven JO8-1
9 okt 10:30 GLZ Delfshaven JO7-1 HWD JO7-1
9 okt 11:10 Zwaluwen JO7-1 GLZ Delfshaven JO7-1
18 sep 9:10 HWD JO7-1 GLZ Delfshaven JO7-1
2 okt 9:10 HWD JO7-1 GLZ Delfshaven JO7-1
25 sep 8:30 GLZ Delfshaven JO7-1 Sparta (AV) JO7-2
2 okt 8:50 GLZ Delfshaven JO7-1 Maense, FC JO7-1
2 okt 8:30 GLZ Delfshaven JO7-1 Zwaluwen JO7-1
18 sep 8:30 GLZ Delfshaven JO7-1 Maense, FC JO7-1
25 sep 8:40 Zwaluwen JO7-1 GLZ Delfshaven JO7-1
2 okt 8:40 Sparta (AV) JO7-2 GLZ Delfshaven JO7-1
9 okt 10:50 GLZ Delfshaven JO7-1 Maense, FC JO7-1
25 sep 8:50 GLZ Delfshaven JO7-1 Maense, FC JO7-1
18 sep 8:40 Sparta (AV) JO7-2 GLZ Delfshaven JO7-1
18 sep 8:50 GLZ Delfshaven JO7-1 Zwaluwen JO7-1
9 okt 10:40 Sparta (AV) JO7-2 GLZ Delfshaven JO7-1
25 sep 9:10 HWD JO7-1 GLZ Delfshaven JO7-1
2 okt 9:10 Sparta (AV) JO7-1 GLZ Delfshaven JO7-2
2 okt 9:00 FCB/FC Banlieue JO7-2 GLZ Delfshaven JO7-2
9 okt 9:30 FCB/FC Banlieue JO7-2 GLZ Delfshaven JO7-2
9 okt 9:20 Sparta (AV) JO7-1 GLZ Delfshaven JO7-2
18 sep 8:40 Sparta (AV) JO7-1 GLZ Delfshaven JO7-2
18 sep 8:50 GLZ Delfshaven JO7-2 FCB/FC Banlieue JO7-2
25 sep 9:05 GLZ Delfshaven JO7-2 Sparta (AV) JO7-1
18 sep 8:30 Zwaluwen JO7-2 GLZ Delfshaven JO7-2
25 sep 8:45 GLZ Delfshaven JO7-2 FCB/FC Banlieue JO7-2
9 okt 9:20 GLZ Delfshaven JO7-3 Sparta (AV) JO7-3
18 sep 11:05 Steeds Hooger JO7-1 GLZ Delfshaven JO7-3
2 okt 8:50 GLZ Delfshaven JO7-3 Sparta (AV) JO7-3
25 sep 9:10 FCB/FC Banlieue JO7-1 GLZ Delfshaven JO7-3
25 sep 8:50 GLZ Delfshaven JO7-3 Sparta (AV) JO7-3
2 okt 9:10 FCB/FC Banlieue JO7-1 GLZ Delfshaven JO7-3
25 sep 8:40 BVCB JO7-1 GLZ Delfshaven JO7-3
18 sep 10:55 GLZ Delfshaven JO7-3 Sparta (AV) JO7-3
9 okt 9:40 BVCB JO7-1 GLZ Delfshaven JO7-3
25 sep 8:30 GLZ Delfshaven JO7-3 Steeds Hooger JO7-1
18 sep 11:15 GLZ Delfshaven JO7-3 BVCB JO7-1
2 okt 8:40 Steeds Hooger JO7-1 GLZ Delfshaven JO7-3
9 okt 9:00 GLZ Delfshaven JO7-3 FCB/FC Banlieue JO7-1
2 okt 8:30 GLZ Delfshaven JO7-3 BVCB JO7-1
9 okt 9:10 Steeds Hooger JO7-1 GLZ Delfshaven JO7-3
18 sep 11:35 FCB/FC Banlieue JO7-1 GLZ Delfshaven JO7-3
2 okt 9:20 Sparta (AV) JO7-4 GLZ Delfshaven JO7-4
2 okt 9:30 NOCKralingen JO7-1 GLZ Delfshaven JO7-4
25 sep 8:55 Ommoord, sv JO7-1 GLZ Delfshaven JO7-4
25 sep 8:45 GLZ Delfshaven JO7-4 Sparta (AV) JO7-4
18 sep 8:40 NOCKralingen JO7-1 GLZ Delfshaven JO7-4
18 sep 8:50 GLZ Delfshaven JO7-4 Sparta (AV) JO7-4
18 sep 8:30 Ommoord, sv JO7-1 GLZ Delfshaven JO7-4
2 okt 9:40 GLZ Delfshaven JO7-4 Ommoord, sv JO7-1
25 sep 9:05 GLZ Delfshaven JO7-4 NOCKralingen JO7-1
9 okt 8:50 GLZ Delfshaven JO7-4 Ommoord, sv JO7-1
9 okt 8:30 NOCKralingen JO7-1 GLZ Delfshaven JO7-4
9 okt 8:40 Sparta (AV) JO7-4 GLZ Delfshaven JO7-4
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!