Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Info
26 nov 20:00 GLZ Delfshaven 1 (zaal) FC Westland 2 (zaal)
29 okt 22:00 GLZ Delfshaven 1 (zaal) ASW 2 (zaal)
1 nov 21:00 WIA 2 (zaal) GLZ Delfshaven 1 (zaal)
7 nov 10:00 GLZ Delfshaven 35+1 (zon) Voorwaarts 35+3 (zon)
31 okt 13:15 Victoria'04 35+2 (zon) GLZ Delfshaven 35+1 (zon)
17 okt 11:00 Pretoria R., fc 35+3 (zon) GLZ Delfshaven 35+1 (zon)
21 nov 11:00 MSV '71 35+1 (zon) GLZ Delfshaven 35+1 (zon)
19 nov 20:00 Rotterdamse Studenten 1 (zaal) GLZ Delfshaven 1 (zaal)
14 nov 13:00 GLZ Delfshaven 2 (zon) Overmaas 2 (zon)
31 okt 12:30 AGE-GGK 4 GLZ Delfshaven 2 (zon)
7 nov 13:00 GLZ Delfshaven 2 (zon) Steeds Hooger 3
21 nov 13:00 GLZ Delfshaven 2 (zon) Ouwe Schoen 5
30 okt 11:30 GLZ Delfshaven 2 Excelsior'20 4
6 nov 10:45 VOB 2 GLZ Delfshaven 2
16 okt 12:30 MVV '27 8 GLZ Delfshaven 2
20 nov 16:15 Zestienhoven 7 GLZ Delfshaven 2
27 okt 21:00 GLZ Delfshaven 2 (zaal) HWD 3 (zaal)
1 nov 19:00 NOCKralingen 2 (zaal) GLZ Delfshaven 2 (zaal)
10 nov 20:00 GLZ Delfshaven 2 (zaal) Kethel Spaland, vv 2 (zaal)
19 nov 20:00 Blijdorp 2 (zaal) GLZ Delfshaven 2 (zaal)
25 nov 22:00 Alexandria'66 3 (zaal) GLZ Delfshaven 2 (zaal)
24 okt 14:00 FC IJsselmonde 3 (zon) GLZ Delfshaven 2 (zon)
23 okt 10:30 Deltasport 3 GLZ Delfshaven 2
20 okt 19:00 GLZ Delfshaven 3 (zaal) Alexandria'66 7 (zaal)
7 nov 12:30 GLZ Delfshaven 3 (zon) Coal 3 (zon)
21 nov 12:30 GLZ Delfshaven 3 (zon) Steeds Hooger 4 (zon)
31 okt 12:00 Nieuwerkerk 5 (zon) GLZ Delfshaven 3 (zon)
17 okt 12:30 GLZ Delfshaven 3 (zon) Pretoria R., fc 3 (zon)
29 okt 22:00 GLZ Delfshaven 3 (zaal) HWD 4 (zaal)
1 nov 22:00 WIA 24 (zaal) GLZ Delfshaven 3 (zaal)
8 nov 21:00 OACN-Boys 9 (zaal) GLZ Delfshaven 3 (zaal)
24 nov 22:00 GLZ Delfshaven 3 (zaal) Ommoord, sv 1 (zaal)
31 okt 13:00 SVV 4 (zon) GLZ Delfshaven 4 (zon)
7 nov 10:30 GLZ Delfshaven 4 (zon) VFC 3 (zon)
21 nov 10:30 GLZ Delfshaven 4 (zon) Coal 4 (zon)
17 okt 10:30 GLZ Delfshaven 4 (zon) HWD 4 (zon)
27 okt 20:00 Rotterdamse Studenten 7 (zaal) GLZ Delfshaven 4 (zaal)
3 nov 19:00 GLZ Delfshaven 4 (zaal) Kethel Spaland, vv 3 (zaal)
17 nov 21:00 GLZ Delfshaven 4 (zaal) Kethel Spaland, vv 2 (zaal)
10 nov 21:00 TPP/Feyenoord Futsal 16 (zaal) GLZ Delfshaven 4 (zaal)
24 nov 21:00 HWD 3 (zaal) GLZ Delfshaven 4 (zaal)
21 nov 12:00 VOC 8 (zon) GLZ Delfshaven 5 (zon)
7 nov 11:30 Victoria'04 4 (zon) GLZ Delfshaven 5 (zon)
17 okt 10:00 Kethel Spaland, vv 6 (zon) GLZ Delfshaven 5 (zon)
31 okt 13:00 GLZ Delfshaven 5 (zon) Hermes DVS 3 (zon)
21 nov 10:00 SCO '63 2 (zon) GLZ Delfshaven 6 (zon)
17 okt 10:00 SVB Besiktas 3 (zon) GLZ Delfshaven 6 (zon)
7 nov 12:00 Blijdorp 4 (zon) GLZ Delfshaven 6 (zon)
24 okt 11:00 GLZ Delfshaven 6 (zon) Overmaas 5 (zon)
24 okt 12:00 GLZ Delfshaven 7 (zon) SC Feyenoord 2 (zon)
7 nov 12:00 GLZ Delfshaven 7 (zon) SVB Besiktas 5 (zon)
14 nov 12:00 Spartaan'20 5 (zon) GLZ Delfshaven 7 (zon)
21 nov 10:00 Coal 5 (zon) GLZ Delfshaven 7 (zon)
31 okt 12:30 BZC / Zuiderpark 3 (zon) GLZ Delfshaven 7 (zon)
16 okt 8:45 FC Zoetermeer JO13-1 GLZ Delfshaven JO13-1
23 okt 12:00 GLZ Delfshaven JO13-1 BVCB JO13-1
20 nov 8:30 Hillegersberg, vv JO13-1 GLZ Delfshaven JO13-1
30 okt 12:00 GLZ Delfshaven JO13-1 Rotterdam United JO13-1
6 nov 8:30 Berkel JO13-1 GLZ Delfshaven JO13-1
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!